Razem 261 757 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
02.09.2016 13:21

Podana cena jest ceną netto. DAF FAG CF 75 z zabudową typu śmieciarka (typ zabudowy: Medium XL 22 m3 na podwoziu trzyosiowym)

Fabrycznie nowy pojazd specjalistyczny. Termin dostawy: 7 tygodni. Faktura VAT. Na gwarancji, Stan bardzo dobry. Cena wyjściowa: 119 000 EUR. Przyjęto kurs 4.15 zł za 1EUR.

ABS, EBS, Elektryczne lusterka, Elektryczne szyby, Immobiliser, Klimatyzacja, Kontrola trakcji, Tachograf, Tempomat. Zdjęcia przedstawiają przykładowy pojazd o tej samej specyfikacji sprzedany do innej firmy.

Kabina i zawieszenie kabiny Kabina Day Cab, zawieszenie mechaniczne

Fotel kierowcy Fotel kierowcy: Comfort Air

Fotel zmiennika Fotel zmiennika: sztywny

Oś przednia Przód: 7,50 t, paraboliczne, 152N

Oś tylna Tył: 11,50 + 7,50 t, zawieszenie pneumat., SR1339

Opony dostawcy Goodyear.

Silnik i układ chłodzenia Silnik 228 kW (310 KM), PR228, 38 stopni

Emisja spalin Emisja spalin Euro 5

Napęd skrzyni biegów Nadbieg skrzyni biegów

Przełożenie skrzyni biegów Przełożenia skrzyni biegów 9,48-0,75

Przełożenie tylnej osi Przełożenie tylnej osi 5,13

Układy zwalniaczy Hamulec wydechowy

Rozstaw osi / zwis tylny Rozstaw osi 5,35 m / zwis tylny 1,00 m

Zbiornik paliwa Aluminiowy zbiornik paliwa 340 l, wys. 620 mm

Złącze elektryczne przyczepy Bez złącza elektrycznego przyczepy

Kolor kabiny M8870 Ice white

Kabina z zewnątrz: Kabina Day Cab z zawieszeniem mechanicznym, ze stalowym zderzakiem, barwioną szybą. Lusterka główne i szerokokątne ogrzewane elektrycznie. Mechanicznie sterowany wywietrznik dachowy. Szerokość kabiny 2300 mm.Dwureflektorowe halogenowe światła przednie z odpornymi na uderzenia kloszami Lexan. Reflektory przednie dla ruchu prawostronnego. Światła typu kombi (przeciwmgielne i punktowe) w zderzaku.

Sztywny pierwszy stopień kabiny.

Wnętrze kabiny: Kierownica czarna, obita miękkim materiałem. Fotel kierowcy Comfort Air: fotel z zawieszeniem pneumatycznym, z pneumatycznym podparciem lędźwiowym. Zintegrowany zagłówek i trzypunktowy pas bezpieczeństwa. Welurowa tapicerka foteli, tył winylowy. Fotel oraz tył z wytłaczanym wzorem dla maksymalnej wygody siedzenia. Sztywny fotel zmiennika. Zintegrowany zagłówek i trzypunktowy pas bezpieczeństwa. Welurowa tapicerka foteli, tył winylowy. Fotel oraz tył z wytłaczanym wzorem dla maksymalnej wygody siedzenia. Szklany wywietrznik dachowy sterowany ręcznie.Trzeci fotel typu stałego między fotelami kierowcy i zmiennika. Welurowa tapicerka na przodzie i krawędziach foteli. Dwa składane podłokietniki. Popielniczki w konsoli prawego fotela. Dwupunktowe pasy bezpieczeństwa mocowane do ramy fotela. Schowek pod siedziskiem fotela.

Nadwozia i przygotowania do nadwozi: Złącze regulacji prędkości obrotowej silnika na podwoziu. Funkcje regulacji prędkości obrotowej silnika, wstępnie ustawione prędkości silnika, ogranicznik prędkości do zastosowań specjalnych oraz funkcja zdalnego rozruchu/wyłączania silnika.

Złącze aplikacyjne dla funkcji śmieciarki, zamontowane na przedniej przegrodzie kabiny. Sygnalizacja elektryczna działania różnych funkcji nadwozia. Zasilanie 24 V przed zapłonem i po włączeniu zapłonu. Parametry funkcji nadwozia. Funkcje CAN J1939 w złączu użytkowym.

Niezamontowana wiązka przewodów z bocznymi światłami obrysowymi typu LED.

skrzynia ładunkowa: konstrukcja stalowa nie ulegająca odkształceniom, skrzynia ładunkowa spawana spoiną ciągłą; - skrzynia ładunkowa dostosowana jest indywidualnie do każdego typu podwozia, przez co jest zapewnione optymalne wykorzystanie przestrzeni między zabudową i kabiną dające lepsze rozłożenie nacisków na osie;- podwyższona ścianka czołowa; 500 mm (nie wycieka żadna ciecz z odpadów biologicznych); skrzynia w wykonaniu wodoszczelnym poprzez zastosowanie specjalnych uszczelek na dwóch krawędziach uszczelniających między skrzynią ładunkową i częścią tylną. - drzwi kontrolne 700x600 mm, po prawej stronie patrząc w kierunku jazdy, łącznie z urządzeniem zabezpieczającym

Montaż zabudowy: odpowiednio do obowiązujących wytycznych dla nadwozi, określonych przez producentów podwozi, zabudowa mocowana jest z tyłu na stałych podporach, a z przodu połączona elastycznie z podwoziem.

Część tylna (odwłok) z mechanizmem załadunku: część tylna (odwłok) całkowicie spawana - jest zamocowana do tylniej części skrzyni ładunkowej i może być podnoszona w górę; - automatyczne blokowanie części tylnej w gnieździe z otworem podłużnym i hakiem ryglującym; przez co odwłok jest dociśnięty hydraulicznie i mechanicznie do skrzyni ładunkowej; - część tylna z mechanizmem prasy składa się ze stabilnej ramy z dwiema ścianami bocznymi i odpornej na zużycie wanny załadowczej;

Dysponujemy szczegółową specyfikacją pojazdu i zabudowy. W celu zapoznania się z tymi danymi, prosimy o kontakt: +48 663 634 444.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 02.09.2016 13:21
Cena: 493 850 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 239735
Rubryka ogłoszenia: Samochody ciężarowe (ponad 3,5 t)
Szczegółowe sekcje:Pozostałe samochody ciężarowe
 
Marka: DAF
Rodzaj produktów: Inny rodzaj samochodów ciężarowych
Rok produkcji: 2012
Stan licznika: 3 km
Widea (0)
 
Zdjęcia (6)
 
Fabrycznie nowa śmieciarka DAF FAG CF 75 - Zdjęcie nr 1Fabrycznie nowa śmieciarka DAF FAG CF 75 - Zdjęcie nr 2Fabrycznie nowa śmieciarka DAF FAG CF 75 - Zdjęcie nr 3Fabrycznie nowa śmieciarka DAF FAG CF 75 - Zdjęcie nr 4Fabrycznie nowa śmieciarka DAF FAG CF 75 - Zdjęcie nr 5Fabrycznie nowa śmieciarka DAF FAG CF 75 - Zdjęcie nr 6
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Grupa TTE
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48574046423
Web: www.auto-gielda-krakow.eu/sprzedaz-samochodow-ciezarowych/sa
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Grupa TTE
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Pozostałe samochody ciężarowe
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)